klamry do paskawisiorki


akcesoria samochodoweidentyfikatory
czapki1 | 2 | 3 | 4 | 5


Mamy zaszczyt przedstawić Państwu nową gamę produktów, dających niespotykane dotąd możliwości w branży reklamowej.

Dzisiejszy klient znudzony jest już tradycyjnymi produktami reklamowymi, dobrze zna i widział już wszystkie formy przekazu reklamowego. Dlatego wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom proponujemy nowatorskie rozwiązania reklamowe.

Produkty, które Państwu przedstawiamy są całkowitą nowością zarówno na polskim jak i europejskim rynku. Ilość zastosowań dla naszych technologii w branży reklamowej jest w zasadzie nieograniczona, a ewentualną granicą może być jedynie Państwa wyobraznia.

I tak wyobrazcie sobie Państwo czapeczkę reklamową, która posiada ledowy wyświetlacz ze zmieniającą się serią napisów zwracając uwagę przechodzących klientów. Gwarantujemy Państwu, że nikt nie przejdzie koło takiego stoiska obojętnie.

Albo wyświetlacz przy tylnej szybie Państwa auta, który w połaczeniu ze światłami stopu reaguje dowolnym napisem na hamowanie pojazdu, zaś przy poruszaniu się autka, wyświetla reklamę Państwa firmy.

Te wszystkie produkty i nie tylko oferujemy dziś Państwu. To dzięki tym produktom i Wy Państwo macie możliwość "zabłysnąć" ze swoimi towarami i usługami. Wspólnie możemy stworzyć reklamę, która powali na kolana Państwa konkurencję.


LEDY - WYSWIETLACZ

Stosowane są w branży reklamowej i odzieżowej jako ciekawy dodatek pozwalający wyróżnić nasz strój.

Przykładowe zastosowanie wyświetlaczy: klamry do pasków, wisiorki, identyfikatory, napisy na tablice rejestracyjne, różnego rodzaju wyświetlacze reklamowe itp.

Nie wymagają specjalnego oprogramowania.
W szybki i łatwy sposób można zaprogramować własny tekst
lub zmieniającą się serię napisów.
A co ważny, gdy znudzi się Panstwu zaprogramowany napis można go w szybki sposób zastąpić innym - bez dodatkowych kosztów znów macie Państwo nową reklamę!!!
Każdy produkt posiada wymienne baterie, które w zależności
od rodzaju mogą świecić non-stop od kilku do kilkudziesięciu godzin.
Bliższych informacji można zasięgnąć w naszym biurze handlowym
od poniedziałku do piątku
w godz.  9:00 - 16:00


  91-496 Łódź, ul. Świtezianki 16  tel/fax  +48 42 658-68-29