zobacz więcej zobacz więcej zobacz więcej zobacz więcej zobacz więcej
zobacz więcej dywaniki zobacz więcej zobacz więcej zobacz więcej
zobacz więcej kapelusz czapkaMamy zaszczyt przedstawić Państwu nową gamę produktów, dających niespotykane dotąd możliwości w branży reklamowej.

Dzisiejszy klient znudzony jest już tradycyjnymi produktami reklamowymi, dobrze zna i widział już wszystkie formy przekazu reklamowego. Dlatego wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom proponujemy nowatorskie rozwiązania reklamowe.

Produkty, które Państwu przedstawiamy są całkowitą nowością zarówno na polskim jak i europejskim rynku. Ilość zastosowań dla naszych technologii w branży reklamowej jest w zasadzie nieograniczona, a ewentualną granicą może być jedynie Państwa wyobraznia.

I tak wyobrazcie sobie Państwo T-shirt lub czapeczkę reklamową, która rozświetla poszczególne elementy reklamy, i w dowolny sposób migocze zwracając uwagę przechodzących klientów. Gwarantujemy Państwu, że nikt nie przejdzie koło takiego stoiska obojętnie.

Czy potraficie sobie Państwo wyobrazić plakat reklamowy, którego poszczególne elementy zapalają się i gasną w ustalonej kolejności tworząc niepowtarzalny efekt wizualny?

Te wszystkie produkty i nie tylko oferujemy dziś Państwu. To dzięki tym produktom i Wy Państwo macie możliwość "zabłysnąć" ze swoimi towarami i usługami. Wspólnie możemy stworzyć reklamę, która powali na kolana Państwa konkurencję.


LEDY PUNKTOWE

Powyżej przedstawiamy kilka przykładów zastosowań led punktowych

Każdy produkt posiada wymienne baterie, które w zależności
od rodzaju mogą świecić non-stop od kilku do kilkunastu godzin.
Bliższych informacji można zasięgnąć w naszym biurze handlowym
od poniedziałku do piątku
w godz.  9:00 - 16:00


  91-496 Łódź, ul. Świtezianki 16  tel/fax  +48 42 658-68-29